Pendik Kampüsü

2014-2015 Eğitim öğretim sezonuyla birlikte yılların vermiş olduğu tecrübe ile Kurtköy Kampüsünü açarak Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde 852 öğrenci kapasitesi ve güçlü öğretmen kadrosuyla hizmet vermeye başladı.

Kurtköy Kampüsümüz 7700 m2 kapalı alan, 2300 m2 açık alan olmak üzere toplam 11 bin m2 üzerine kurulmuştur. Kapalı ve açık spor salonlarının yanı sıra branş derslerimize özel müzik dersliği ve görsel sanatlar atölyesi bulunmaktadır. Ortaokul kademesine özel matematik ve fen atölyesi, lise kademesine özel fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Tüm kademelere hizmet veren bilgisayar laboratuvarı ve kodlama atölyesinin yanında 3D sinema salonu ile sanal gerçeklik eğitim imkanları sunulmaktadır. Tam donanımlı konferans salonu ve akıllı tahtalar ile desteklenmiş dersliklerimiz kampüsümüz içinde yer almaktadır. Her kademe için idari ve yönetim ofisleri öğrencilerimizin en hızlı şekilde ulaşması için katlarda yer almaktadır. Rehberlik servisi, özel ders sınıfları ve mescidler her kademe için ayrı ayrı planlanmıştır.

 Özel danışmanı ile kütüphanemiz öğrencilerimizin en sevdiği bölümlerden. 240 kişi Kapasiteli Yemekhane ve 2 adet kantin de kampüsümüz bünyesinde yer almaktadır. Öğrencilerimize en ideal ortamı hazırlamak için iklimlendirme sistemimiz, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri ile takip edilmektedir.

SON HABERLER

BİLTEK'TE KARNE GÜNÜ
BİLTEK'TE KARNE GÜNÜ

Özel Pendik Biltek Okulu'nda Karne Heyecanı Yaşandı.

BİLTEK'TE VEFA YEMEĞİ
BİLTEK'TE VEFA YEMEĞİ

Özel Pendik Biltek Ortaokulu olarak 8. Sınıf öğrencilerimiz ve  öğretmenimizle birlikte Vefa Yemeği etkinliğimizi gerçekleştirdik. 

TRADITIONAL FUN NIGHT
TRADITIONAL FUN NIGHT

Okulumuz 5. sınıf öğrencileri, düzenledikleri "Fun Night" programı ile unutulmaz bir gece yaşattılar.

BİLTEK OKULLARI ÖĞRENCİLERİNİ UĞURLADI
BİLTEK OKULLARI ÖĞRENCİLERİNİ UĞURLADI

Özel Pendik Biltek Anadolu Lise Öğrencileri İçin Mezuniyet Töreni Düzenlendi.

Pendik Kampüsü Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ