EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Zaman ne kadar değişirse değişsin ilim için önce edep gerektiğini bilirler.

Lise öğrencilerimiz proje ve çalışmalarımızın bir parçasıdır.!

 

Biltek liselerinde öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

11.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MOTİVASYON KAHVALTISI
11.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MOTİVASYON KAHVALTISI

SINAV GRUBU OLACAK 11.SINIFLARIMIZLA KAHVALTIDAYIZ

Geleneksel okuryazar buluşması
Geleneksel okuryazar buluşması

Geleneksel okuryazar buluşması kapsamında okulumuz Biltek Kurtköy Kampüsünde yazar Bestami YAZGAN ile öğrencilerimizin bir araya gelerek hasbihaliyle gerçekleştirildi.

ŞEHİTLERİN HUZURUNDA
ŞEHİTLERİN HUZURUNDA

Öğrencilerimizle Edirnekapı Şehitliğine Ziyarette bulunduk

SABANCI ÜNİVERSİTESİ GEZİSİ
SABANCI ÜNİVERSİTESİ GEZİSİ

Sınav Grubu Öğrencilerimize Motivasyon Çalışmaları

KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ