EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Zaman ne kadar değişirse değişsin ilim için önce edep gerektiğini bilirler.

Lise öğrencilerimiz proje ve çalışmalarımızın bir parçasıdır.!

 

Biltek liselerinde öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

Üsküdar Kampüsü Kariyer Günleri
Üsküdar Kampüsü Kariyer Günleri

Üsküdar Kampüsü Lise öğrencilerimiz Biltek mezunlarımızla buluştu

Teknoloji Bağımlılığı Ve Sosyal Medya Kullanımı Veli Semineri
Teknoloji Bağımlılığı Ve Sosyal Medya Kullanımı Veli Semineri

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte İnternet ve sosyal medya bireylerin ihtiyaç ve arzularını karşılama noktasında her geçen gün daha da önemli bir konuma gelmektedir.

Üsküdar Kampüsü Lise 10 Pas Turnuvası
Üsküdar Kampüsü Lise 10 Pas Turnuvası

Anadolu Lisesi Sınıflar arasında yaptığımız 10 Pas turnuvasının şampiyonu 11-C sınıfı olmuştur.

Üsküdar Kampüsü Lise Öğrencileri ve Boğazın Mavisi
Üsküdar Kampüsü Lise Öğrencileri ve Boğazın Mavisi

Çayla, simitle, muhabbetle boğaz turunun keyfini çıkaran öğrencilerimiz Valide Sultan Gemisinin profesyonel rehberlerinin anlatımıyla ''Tarihe Yolculuk'' yapmış oldular.

KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ