Üsküdar Kampüsü

Üsküdar Kampüsü

Özel Biltek Okulları 2002-2003 Eğitim öğretim sezonuyla birlikte Üsküdar Kampüsünü açarak eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Geride kalan 18 yıla pek çok başarı sığdırmış bu vesileyle çalışmalarını yeni kampüsler açarak genişletmiştir. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde 752 öğrenci kapasitesi ve güçlü öğretmen kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Üsküdar Kampüsümüz 6500 m2 kapalı alan, 2600 m2 açık alan olmak üzere toplam 9100 m2 üzerine kurulmuştur. Kapalı ve açık spor salonlarının yanı sıra branş derslerimize özel müzik dersliği ve görsel sanatlar atölyesi bulunmaktadır. Ortaokul kademesine özel fen atölyesi ve teknoloji tasarım atölyesi, lise kademesine özel fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Tüm kademelere hizmet veren bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve tam donanımlı konferans salonu ve akıllı tahtalar ile desteklenmiş dersliklerimiz kampüsümüz içinde yer almaktadır. Her kademe için idari ve yönetim ofisleri öğrencilerimizin en hızlı şekilde ulaşması için katlarda yer almaktadır. Rehberlik servisi, özel ders sınıfları ve mescidler her kademe için ayrı ayrı planlanmıştır.

250 kişi Kapasiteli Yemekhane ve 2 adet kantin de kampüsümüz bünyesinde yer almaktadır. Öğrencilerimize en ideal ortamı hazırlamak için iklimlendirme sistemimiz, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri ile takip edilmektedir.

SON HABERLER

Okullar Arası Futbol Turnuvası
Okullar Arası Futbol Turnuvası

Üsküdar kampüsü ortaokul kademesi, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu okullar arasında ki futbol turnuvasında 2. olmuştur.

Bitkileri Neden Korumalıyız?
Bitkileri Neden Korumalıyız?

Üsküdar Kampüsü 2.sınıf öğrencilerimiz hayat bilgisi dersi kapsamında bitki yetiştirmenin önemini ve yetişmeleri için uygun şartlara ihtiyaç duyduklarını öğrendiler.

Görsel Sanatlar Atölyesi ve Kültürel Kazanımlar
Görsel Sanatlar Atölyesi ve Kültürel Kazanımlar

“Kim ömrünün uzamasını ve rızkının bollaşmasını istiyorsa, anne babasına iyilik etsin." Hz.Muhammed(sav)

BİLTEKLİ ÇEVRECİLER İŞ BAŞINDA !
BİLTEKLİ ÇEVRECİLER İŞ BAŞINDA !

5. sınıf öğrencilerimiz ;baharın gelişini çiçek fidanlarını bahçemize dikerek karşıladılar.

Üsküdar Kampüsü Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ