EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Mizaç Temelli eğitim yaklaşımı ile bireysel yatkınlıklarına en uygun şekilde öğrenirler.

Ortaokul öğrencilerimiz özellikle İngilizce eğitimi konusunda uygulanan özel yöntemlerle henüz erken yaşlardan akranlarının bir adım önünde dünyayı anlamaya hazırdır.

 

Biltek ortaokullarında öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

Okullar Arası Futbol Turnuvası
Okullar Arası Futbol Turnuvası

Üsküdar kampüsü ortaokul kademesi, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu okullar arasında ki futbol turnuvasında 2. olmuştur.

BİLTEKLİ ÇEVRECİLER İŞ BAŞINDA !
BİLTEKLİ ÇEVRECİLER İŞ BAŞINDA !

5. sınıf öğrencilerimiz ;baharın gelişini çiçek fidanlarını bahçemize dikerek karşıladılar.

Üsküdar Kampüsü Ortaokul Kademesi "Gelecek Benim" Resim Yarışması Sonuçlarımız Açıklandı
Üsküdar Kampüsü Ortaokul Kademesi "Gelecek Benim" Resim Yarışması Sonuçlarımız Açıklandı

Okulumuzda düzenlemiş olduğumuz "Gelecek Benim" 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını resim yarışmasında ortaokul kademesinde dereceye giren öğrencilerimiz Zeynep İrem Arslan, Azra Erdoğan ve Hira Geylani'ye ödülleri verildi.

Üsküdar Biltek Ortaokulu 5.Sınıflar arası Deyim Yarışması
Üsküdar Biltek Ortaokulu 5.Sınıflar arası Deyim Yarışması

Okulumuzda deyimleri öğrenmenin en güzel yolu yarışmadan geçiyor.

Ortaokul - Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ