EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Okul öncesi eğitimde hedefimiz çocuklarımıza hayatları boyunca kullanacakları bilgilerin temelini atmak, onlarda ilgi uyandırarak, içlerinde var olan yetenekleri geliştirmelerini ve bilgiye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitim programımızda; çocuklarımızın gelişim özelliklerini, bireysel farklılıklarını ve yeteneklerini göz önüne alarak, fiziksel, duygusal, dilsel, sosyal ve zihinsel yönden gelişimlerini sağlamak, olumlu kişilik temelleri oluşturmalarını, üretici yönlerini ortaya çıkarmalarını, kendilerini güven duymalarını desteklemektedir.

SON HABERLER

2022 LGS GURUR TABLOMUZ
2022 LGS GURUR TABLOMUZ

2022 LGS GURUR TABLOMUZ

Üsküdar Kampüsü Anaokulu Yaz Şenliği
Üsküdar Kampüsü Anaokulu Yaz Şenliği

Öğrencilerimizin sosyal-duygusal gelişimlerini desteklemek amacıyla planlanan bir etkinlik daha neşe ile gerçekleştirildi.

Kendini İfade Etmenin Eğlenceli Yolu
Kendini İfade Etmenin Eğlenceli Yolu

Üsküdar Kampüsü Anaokulu öğrencilerimiz yıl sonu gösterilerinde sergiledikleri performans ile bizleri mutlu ettiler.

Teşekkürler
Teşekkürler

Üsküdar Kampüsü olarak, her kademede öğrenim gören öğrencilerimizin sene başından sene sonuna kadar heyecanla, özveri ile hazırladıkları projelerini, sanat eserlerini ve yeteneklerini sergileme imkânı sunmalarında maddi-manevi desteğini esirgemeyen Genel Müdürümüz Sayın Ali Dayıoğlu’na, Kampüs Müdürümüz Sayın Mutalip Hasdemir’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Anaokulu - Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ