EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Mizaç Temelli eğitim yaklaşımı ile bireysel yatkınlıklarına en uygun şekilde öğrenirler.

Ortaokul öğrencilerimiz özellikle İngilizce eğitimi konusunda uygulanan özel yöntemlerle henüz erken yaşlardan akranlarının bir adım önünde dünyayı anlamaya hazırdır.

 

Biltek ortaokullarında öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

ÖZEL ANKARA BİLTEK OKULU FİLİSTİN
ENGLİSH FUN NİGHT GÖSTERİSİ
ENGLİSH FUN NİGHT GÖSTERİSİ

5.sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu fun night gösterisi.

MEVLİD KANDİLİ KUTLAMASI
MEVLİD KANDİLİ KUTLAMASI

Özel Ankara Bİltek Ortaokulunda Mevlid kandili kutlaması yapıldı.

ŞİVLİLİK ETKİNLİĞİ
ŞİVLİLİK ETKİNLİĞİ

Unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizden şivlilik geleneği okulumuzda yaşatıldı.

Ortaokul - Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ