EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Zaman ne kadar değişirse değişsin ilim için önce edep gerektiğini bilirler.

Lise öğrencilerimiz proje ve çalışmalarımızın bir parçasıdır.!

 

Biltek liselerinde öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

2023-2024 Eğitim Materyalleri Biltek Online’da!
2023-2024 Eğitim Materyalleri Biltek Online’da!

Okul kıyafeti ve tüm eğitim materyallerini online alışveriş imkanı ile temin edebilirsiniz.

İSTANBUL FETHİ 570.YIL
İSTANBUL FETHİ 570.YIL

BİTMEYEN FETİH

ÜLKE BULMA YARIŞMASI
ÜLKE BULMA YARIŞMASI

Okulumuzun coğrafya derslerinin heyecanını arttırmak ve öğrencilerimizin coğrafya bilgisini sınamak motive etmek amacıyla düzenlenen ülke bulma yarışması sonuçlandı. 9/B ve 10/B sınıflarının kıyasıya mücadele ettiği yarışmada, 10/B sınıfı büyük bir başarıya imza atarak birinci oldu.

MESLEĞİMİ TANIYORUM GÜNLERİ
MESLEĞİMİ TANIYORUM GÜNLERİ

KARİYER GÜNLERİ / MESLEĞİMİ TANIYORUM

KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ