EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Biltekli öğrenciler; değerlerinin farkında olarak yetişir. Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz düsturunu kendilerine rehber edinir. Bu yolculukta kendilerine lazım olacak her ihtiyaçlarını hazırlayacakları güzel bir ortamda olduğunun farkındadır.

Mizaç Temelli eğitim yaklaşımı ile bireysel yatkınlıklarına en uygun şekilde öğrenirler.

Ortaokul öğrencilerimiz özellikle İngilizce eğitimi konusunda uygulanan özel yöntemlerle henüz erken yaşlardan akranlarının bir adım önünde dünyayı anlamaya hazırdır.

 

Biltek ortaokullarında öğrencilerin, merak eden, teklif eden ve sorularının cevapları peşinden koşarak aktif rol üstlenmeleri önceliğimizdir. Öğretmenleri ile bir takımın parçası olduklarını bilir, en iyi şekilde rehberlik alabileceğinin farkındadır.

Okuma kültüründen, dil edinim sistemlerine, Özel ders sistemlerimizden, branş dersleri, yaşam beceri atölyelerimize kadar her zaman en verimli nasıl yapılabileceğinin hesapları yapılır. Öğretmen ve öğrencilerimizin, paydaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş kim varsa kıymetli fikirleriyle yaşayan ve sürekli kendisini yenileyen dinamik bir yapı böylece geleneğimizle harmanlanır.

SON HABERLER

BİLTEK'TE VEFA YEMEĞİ
BİLTEK'TE VEFA YEMEĞİ

Özel Pendik Biltek Ortaokulu olarak 8. Sınıf öğrencilerimiz ve  öğretmenimizle birlikte Vefa Yemeği etkinliğimizi gerçekleştirdik. 

TRADITIONAL FUN NIGHT
TRADITIONAL FUN NIGHT

Okulumuz 5. sınıf öğrencileri, düzenledikleri "Fun Night" programı ile unutulmaz bir gece yaşattılar.

FORESTANBUL MACERAPARKA GİDİYORUZ !
FORESTANBUL MACERAPARKA GİDİYORUZ !

Özel Pendik Ortaokulu Öğrencileri Forestanbul Gezisi Gerçekleştirdi.

TARİHİ DOKUSUYLA MEDENİYETLER BAŞKENTİ İZNİK GEZİMİZ
TARİHİ DOKUSUYLA MEDENİYETLER BAŞKENTİ İZNİK GEZİMİZ

Özel Pendik Biltek Okulları Olarak İznik Gezimizi Gerçekleştirdik.

Ortaokul - Galeri


KAYIT BİLGİ FORMU

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

VELİ BİLGİLERİ